Akıllı saat modellerine her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Akıllı saat alınırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Hangi markaların hangi özellikleri daha iyi? Akıllı saat alırken her zaman ihtiyacınız olan modeli bulmalısınız. Dış tasarımı ne kadar iyi olursa olsun önemli olan özelliklerinin size hitap etmesi gerekiyor. Sizin için derlediğimiz akıllı saat modellerini haberimizden okuyabilirsiniz.

Size öncelikli olarak Huawei ailesinin GT modelini tanıtarak başlıyoruz.

HUAWEI Watch GT 2 Ailesi ile tanışmaya hazır mısınız? HUAWEI Watch GT 2 özellikleri neler? Klasik ve zarif modeli veya spor modeli olarak karşımıza çıkan HUAWEI Watch GT 2, Pil ömrü, gelişmiş sağlık ve spor izleme özelliği ile hayatınızı olumlu yönde etkileyecek özelliklerden oluşuyor.

Son yıllarda tasarımları ile dikkat çekeb Huawei, teknoloji ile insanların yaşamlarını sürekli iyileştirmeyi ve zenginleştirmeyi hedefliyor. Kendinize uygun bir modeli Watch GT 2 Serisi’nde bulabilirsiniz.

Yeni Klasik

İster genç bir profesyonel ister bir iş insanı olun, her yönden her gün daha iyi olmaya çabalıyorsunuz. Sağlıklı yaşam tarzına değer veriyorsunuz ve aynı zamanda harika görünmek istiyorsunuz.

Huawei Watch GT 2 Pro, kişisel dokunuşa sahip minimalist ve konforlu bir akıllı saat yaratmayı amaçlayan, genç şehir profesyonellerinin doğasından ilham alan, takım elbiseyle de t-shirt ile de eşleşebilecek bir akıllı saat. Safir kristalden saat kadranı yalnızca en üst düzey saatlerde kullanılıyor ve dış mekan sporları sırasında bile çizilme olasılığı daha az olan daha sert, daha dayanıklı ve dokulu bir dış yüzeye sahip.

Daha iyi uyumak, daha iyi yaşamak, yeni zorluklar denerken aynı zamanda şık ve zarif görünmek isteyenler için tasarlanan Huawei WATCH GT 2 Pro, spor deneyimini yükseltiyor ve 100’e kadar spor modunu destekliyor. Orijinal 15 profesyonel egzersiz moduna iki yeni ekleme olarak kayak ve golf var. Bu 17 profesyonel mod arasında 10 tür açık hava sporu (kayak, golf, koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, denizde yüzme, triatlon) ve 7 tür kapalı alan sporu (yürüyüş, koşu, bisiklet, havuzda yüzme, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi).

Dinamik gençlik

Her zaman daha heyecan verici bir şey mi arıyorsunuz? Arkadaşlarınızla koşuya çıkmak, kendinize veya arkadaşlarınıza kaya tırmanışı, kaykay, sörf veya bungee jumping gibi bir etkinlikle meydan okumak ister misiniz?  

Dış mekan kullanımı için tasarlanmış, konfor odaklı bir akıllı saat olan Huawei WATCH GT 2e, daha modern bir görünüm için entegre kayışa sahip.

Spor disiplinindeki sürekli değişiklikleriniz, 100 spor dalından oluşan geniş bir seçim için Huawei Watch GT 2e izleme işlevi ile karşılanacak. Orijinal 15 spor moduna ek olarak, hip-hop, kaya tırmanışı, parkur, kaykay, sörf, tenis, beyzbol ve diğer ekstrem, eğlence, su sporları ve top oyunu sporları dahil olmak üzere 85 özelleştirilmiş spor izleme modu var.

İki haftaya varan pil ömrü

Huawei Watch GT 2 46mm ve Watch GT 2 Pro modelleri, 24 saat etkinleştirilmiş kalp atış hızı izleme, geceleri açılan Bilimsel Uyku İzleme, haftalık ortalama 90 dakika antrenman (konum etkinken) ve bildirimler açıkken, tipik kullanıcı senaryolarında iki haftaya varan pil ömrü sağlar. 42 mm’lik HUAWEI Watch GT 2 Serisi, son derece hassas biyometrik geri bildirim, nokta konum belirleme ve bir haftayı aşkın inanılmaz pil ömrü ile güvenilir, güçlü bağlantı için son derece verimli ve güçlü performans sunar.

Kişiliğinize uygun şık tasarım

Tercihlerinize bağlı olarak Huawei Watch GT 2 ailesi farklı tarzlara bürünebilir. HUAWEI Watch GT 2 42mm, iç kısımda yüksek kaliteli silikon ve dış kısımda zarif bir şekilde işlenmiş deri, cam ve metalin basit ve modern bir estetik kombinasyonu ile gücü ve inceliği birleştiriyor. Watch GT 2 46mm Serisi, klasiğe olan övgü ve stilin yeniliğini birleştirmenin benzersiz tavrını ortaya çıkaran 3 boyutlu kavisli çerçevesiz saat yüzü ile “gravür estetiği” konseptiyle tasarlandı.

Kentin kadın kaşifleri

Huawei WATCH GT 2 42mm, şehir kaşifleri için özelleştirildi. Orijinal akıllı görünüme dayanan daha ince kayış, daha küçük saat kadranı ve daha kompakt tasarım birlikte benzersiz ve zarif ama bir o kadar da şık bir stil oluşturuldu.

Huawei WATCH GT 2 46mm Serisi, “gravür estetiği” konseptiyle tasarlandı. Ayna, işlemeli bir heykel estetiği ile tasarlandı ve sağlam ancak giyilebilir, mükemmel ve kalıcı bir atmosfer yaratıldı.

Huawei Watch GT 2, 7 tür açık hava etkinliği (koşu, yürüyüş, hiking, kros koşusu, bisiklet, açık suda yüzme, demir adam triatlon), 7 tür kapalı alan aktivitesi (yürüme, koşma, bisiklete binme, yüzme, serbest egzersiz, eliptik makine ve kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 farklı spor moduna sahip.

Sağlığınızı izleyin

Huawei Watch GT 2 modellerinden herhangi biri kullanıcıların kalp atış hızını, kan oksijen doygunluğunu, uyku kalitesini ve stres seviyesini 7/24 izleyerek, sağlıklarını günlük olarak kolayca takip edebilecek ve hatta performansını artırabilecekleri olanaklar sunuyor.

AMAZFİT GTR 2 VE AMAZFİT GTS 2 AKILLI SAATLER

Amazfit, akıllı saatlerinin son iki sürümünü Türkiye’de piyasaya sürüyor. Amazfit GTR 2, geleneksel saat tasarımını kapsamlı fitness ve sağlık izleme özellikleriyle harmanlarken, Amazfit GTS 2 zengin özelliklerini şık bir tasarımla bir araya getiriyor.

Etkileyici Teknoloji, Şık Tasarım

Paslanmaz çelik ve siyah alüminyum alaşımlı kasa seçeneklerine sahip olan Amazfit GTR 2, net ve okunması kolay 3D kavisli cam ile kaplanmış canlı, yuvarlak 1,39 inç AMOLED ekranıyla klasik bir görünüm sunuyor. Amazfit GTS 2 ince, zarif dikdörtgen gövdesi ve 1,65 inç AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Alüminyum alaşımlı kasaya sahip olan saatin gece siyahı, çöl altını ve şehir grisi renk seçenekleri, uyumlu kayışlarla tamamlanıyor.

Her iki saatin ekranı optik Elmas Benzeri Karbon (oDLC) ve parmak izi bırakmayan kaplamalara sahip 3D Corning Gorilla camından üretildi. Bu, saat ekranının çizilmelere karşı olağanüstü derecede güçlü ve dirençli olmasını ve saatin temiz kalmasını kolaylaştırıyor. Döndürülebilen ekran, saati hem sol hem sağ bileğinde kullanmayı tercih edenler için eşit derecede konforlu hale getiriyor. 40’tan fazla saat görüntüsü ve her zaman açık ekran özelliği, detaylı kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte geliyor. Özelleştirilebilir Hızlı Erişim Uygulaması sayesinde en sevdiğiniz uygulamalara, e sağlık ve fitness özelliklerine erişmek için ekranı sağa veya sola kaydırmanız yeterli.

Çok Yönlü Sağlık ve Fitness Yönetimi

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2, yüksek hassasiyetli kalp atışı izleme özelliğine sahip. Kalp atış hızınızı 7/24 izleyen BioTracker 2 PPG optik sensör, kalp sağlığınızı daha iyi anlamak için dinlenme esnasındaki kalp atış hızınızı, kalp atış hızı bölgelerinizi izliyor ve anormal kalp atış hızı tespit ettiğinde sizi uyarıyor.

BioTracker 2 PPG, ayrıca kan-oksijen satürasyonunu ölçmek için OxygenBeats 4’ü desteliyor. Uzun süreli zihinsel çalışma, maraton veya yüksek yoğunluklu açık hava sporları gibi fiziksel aktivitelerde bulunduğunuzda kendinizi rahatsız hissediyorsanız, fiziksel durumunuzu hızlı bir şekilde anlamak için mevcut kan oksijen seviyenizi hızla ölçebilir sağlığınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Her iki model kalp atış hızı verilerinizi, takip edilen aktivitelerinizi ve diğer sağlık verilerinizi bir bakışta anlamanızı sağlayan PAI Sağlık Değerlendirme Sistemiyle geliyor.

Amazfit akıllı saatler, uyku kalitesi izleme özelliği sayesinde uyku düzeninizi anlamayı ve uyku kalitesini iyileştirmeyi kolaylaştırıyor. Böylece uykunun REM safhası, hatta gündüz uykuları dahil hafif ve derin uyku aşamalarında ne kadar zaman geçirdiğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz.

Kişisel Etkinlik Zekası anlamına gelen ve kapsamlı araştırmalar sonucunda ortaya çıkan PAI™ Sağlık Değerlendirme Sistemi, sağlıklı kalmak, kişisel forumunuzun zirvesine ulaşmak ve bunu sürdürmek için ne kadar aktiviteye ihtiyacınız olduğunu anlamanızı kolaylaştırıyor.

Her iki Amazfit GT 2 serisi, stres seviyenizi dengelemenize yardımcı olan stres izleme özelliğine sahip. Böylece kendinizi baskı altında hissettiğinizde stresi düzenlemenin yeni yollarını keşfederek, rahatlama için kendinize fırsat yaratabiliyorsunuz.

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2, egzersize başladığınızda kolayca etkinleştirebileceğiniz 90 popüler spor modu içeriyor. Egzersizleriniz sırasında mesafeyi, hızı, kalp atış hızı değişikliklerini, yakılan kaloriyi ve diğer egzersiz verilerini kaydedebiliyorsunuz.

Amazfit GT 2 saatleri, telefonunuz olmadan müzik dinleyebilmeniz için yaklaşık 3 GB yerel müzik depolama alanına sahip. Çağrı veya bildirim aldığınızda özelleştirilebilir dokunsal geribildirim sağlayan titreşim, her iki saati daha keyifli ve işlevsel hale getiriyor. Dilerseniz saatinizi kolunuzdan çıkardığınızda gizliliğinizi korumak için ekstra güvenlik açısından otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Dahili mikrofona ve hoparlöre sahip olan saatlerle saatiniz üzerinden telefon görüşmeleri de yapabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği sağlıyor

Türkçe dil desteği ve kullanım kılavuzuyla gelen ve ayrıca çevrimdışı sesli kontrol özelliğine sahip olan saatinizin internet erişimi olmasa bile spor modlarını açma, kalp atış hızı izleme ve daha fazlasını saatinizle konuşarak gerçekleştirmenize olanak tanıyor. 

Pil ömrü ile uzun süre kullanım sağlıyor

GT 2 serisi saatler, uzun pil ömrüyle hafta boyunca sizi yalnız bırakmıyor. Güçlendirilmiş pile sahip GTR 2 tipik kullanımda 14 gün, temel kullanımla 38 gün dayanırken, GTS 2 tipik kullanımda 7 gün, temel kullanımda 20 gün pil ömrü sunuyor.

Yorum Bırakın