Microsoft, Windows 11’i kamuoyuna tanıttı.  Microsoft, pandemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen yeni işletim sistemi ile karşımızda. Peki yeni Windows 11 işletim sistemi kullanıcısına hangi özellikleri sunuyor? Sizin bu konuyu araştırdık.

Microsoft Windows 11 kullanıcısına performans, güvenlik ve yönetilebilirlik konularında taviz vermeyen, daha aerodinamik ve bireysel bir bilgisayar deneyimi vadederek daha fazla deneyim yaşatması bekleniyor. Windows 11; modernize edilen kullanıcı ara yüzünden geliştirilmiş Microsoft Store’a kadar birçok yenilik sunarak kullanıcısına farklı bir deneyim sunması bekleniyor.

Performans, güvenlik ve yönetilebilirlik konularında taviz vermeyen daha aerodinamik ve bireysel bir bilgisayar deneyimi vadeden Windows 11, yeni hibrit çalışma modelinde ihtiyaç duyulan modernize edilmiş kullanıcı arayüzüyle performans artışına katkı sağlıyor. Yeni sürümün güncellenmiş modern başlangıç menüsü sayesinde kullanıcıların tavsiye edilen dokümanları ve uygulamaları bulmaları kolaylaşıyor. Bunun yanında daha büyük ve gelişmiş bir Microsoft Store sunan Windows 11 ile iş ortağı ekosistemi de yeni nesil bir inovasyon ile tanışıyor. Yeniden tasarlanan ve sadeleştirilen program sayesinde insanlara, uygulamalara, bilgiye ve oyunlara erişim hızlanıyor. Bakalım Microsoft yeni iletişim sistemi Windows 11’i kullanıcıları tarafından beğenilecek mi?

Yorum Bırakın